КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ "АКАДЕМІЯ ПОЛІЦІЇ"

Практичні навчання на базі КЦППП «Академія поліції» ННІ № 1 НАВС

Днями на базі Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» навчально-наукового інституту № 1 НАВС для поліцейських Департаменту патрульної поліції, слухачів первинної професійної підготовки та курсантів інституту проведено практичні навчання з питань порядку поводження з вибухонебезпечними предметами, організації і тактики несення служби на блокпостах та заходів безпеки під час поводження зі зброєю.

Заняття проводили викладачі циклу спеціально-тактичних дій та фізичної підготовки й інструктори навчально-тренувального відділення домедичної підготовки КЦППП «Академія поліції» ННІ № 1 з метою закріплення теоретичних знань і відпрацювання практичних вправ в обстановці й умовах, наближених до реальних.

Практичні навчання на базі КЦППП «Академія поліції» ННІ № 1 НАВС Фото 1 Практичні навчання на базі КЦППП «Академія поліції» ННІ № 1 НАВС Фото 2

Увагу акцентовано на актуальних проблемах забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки й порядку та забезпеченні безпеки дорожнього руху.

Практичні навчання на базі КЦППП «Академія поліції» ННІ № 1 НАВС Фото 3

Під час навчання поліцейські ДПП, курсанти та слухачі здобули практичні навички, необхідні для подальшої практичної діяльності.

КЦППП «Академія поліції» ННІ №1 НАВС