КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ "АКАДЕМІЯ ПОЛІЦІЇ"

Бінарне заняття для слухачів первинної професійної підготовки

З метою закріплення набутих теоретичних знань на базі Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ННІ № 1 НАВС викладачі циклу тактичних дій та фізичної підготовки поліцейських спільно з працівниками полку поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві провели бінарне заняття.

Бінарне заняття для слухачів первинної професійної підготовки Фото 1

Майбутні практичні працівники мали змогу відпрацювати елементи силового затримання особи в транспортному засобі й методику входу в приміщення, де ймовірно переховуються злочинці. Також було продемонстровано ефективні прийоми затримання осіб і прийоми самозахисту в загальному форматі.

Бінарне заняття для слухачів первинної професійної підготовки Фото 2

Крім цього, проведено навчання з охорони публічного порядку за скандинавською системою, що ґрунтується на методах, ефективність яких уже перевірена в інших країнах, і орієнтована на захист прав людини. Головним принципом скандинавського підходу є так зване сприяння, тобто роль поліції полягає в тому, щоб гарантувати захист прав учасників мирного зібрання, а не в їх обмеженні.

Проведення таких занять сприяє вивченню нових професійних знань, удосконаленню техніки виконання тактичних прийомів затримання осіб, які вчинили протиправні дії, самозахисту й особистої безпеки загалом, що неодмінно знадобляться слухачам на службі в лавах Національної поліції України.

КЦППП «Академія поліції» ННІ №1 НАВС