КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ "АКАДЕМІЯ ПОЛІЦІЇ"

Скринька довіри

Керівництвом Київського центру первинної початкової підготовки працівників поліції «Академія поліції» з метою забезпечення дотримання прав людини, посилення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства та впорядкування роботи з особовим складом, створено «Скриньку довіри».

Відповідальність за реєстрацію (виїмку) всіх звернень, що надходять до «скриньки довіри» покладено на групу у складі двох осіб з числа керівництва Центру та однієї особи з числа слухачів. З повідомленнями ознайомлюється особисто директор Центру ППП «Академія поліції».

Якщо Ви стали свідком або Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень чи інших неправомірних дій посадовими особами чи працівниками КЦППП «Академія поліції», Ви маєте змогу скористатися «Скринькою довіри». Також Ви можете використати «скриньку» для висловлення будь-яких інших побажань, скарг, зауважень, в тому числі пов’язаних з процесом навчання, взаємодії з керівним або викладацьким складом.

Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення пропонуємо вказати інформацію про себе та свої контактні дані, щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Ви можете залишити анонімне повідомлення. Анонімне повідомлення буде розглядатись, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

В Київському центрі первинної професійної підготовки працівників поліції «Академія поліції» організована «Електронна скринька довіри»: [email protected], на яку кожен, кому небайдужа доля Київського центру ППП «Академія поліції», - слухач, співробітник або гість – може повідомити інформацію, важливу для забезпечення повноцінного функціонування та покращення діяльності нашого закладу.

Всі повідомлення будуть вивчатися, в тому числі і анонімні. Керівництво КЦППП «Академія поліції» гарантує повну конфіденційність.

Керівництво КЦППП «Академія поліції» чекає Ваших звернень особисто або через «Скриньку довіри» щоб вислухати, допомогти, підтримати!

Captcha Image