КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ "АКАДЕМІЯ ПОЛІЦІЇ"

Підготовка навчальних мультимедійних матеріалів до нового навчального року

Доведено, що навчання є оптимальним лише за умови, коли вербальний і візуальний матеріал представлено синхронно. Психологічні дослідження засвідчили, що вербальна інформація краще запам’ятовується, коли супроводжується візуальним зображенням. Тож використання сучасних мультимедійних технологій надає можливість слухачам, навіть перебуваючи вдома під час карантину, належно опановувати навчальну тему.

Навчально-тренувальне відділення домедичної підготовки Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ННІ № 1 НАВС готується до нового навчального року. Зокрема, триває робота з підготовки нових матеріалів для мультимедійного навчального посібника.

У літній період однією з найактуальніших тем є рятування людей на водоймах. Основними причинами загибелі на воді є купання в незнайомих або заборонених місцях, у стані сп’яніння, пустощі на воді, втрата пильності батьків щодо малолітніх дітей тощо.

Підготовка навчальних мультимедійних матеріалів до нового навчального року Фото 1 Підготовка навчальних мультимедійних матеріалів до нового навчального року Фото 2 Підготовка навчальних мультимедійних матеріалів до нового навчального року Фото 3

Тож з метою поглиблення знань осіб, які опановують сучасну теорію та практику надання невідкладної домедичної допомоги, інструктори відділення розробили алгоритм дій з рятування постраждалого на воді.

Підготовка навчальних мультимедійних матеріалів до нового навчального року Фото 4 Підготовка навчальних мультимедійних матеріалів до нового навчального року Фото 5

Навчально-тренувальне відділення домедичної підготовки КЦППП «Академія поліції» ННІ №1 НАВС