КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ "АКАДЕМІЯ ПОЛІЦІЇ"

Практичне навчання слухачів Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції»

Із 5 до 12 серпня було проведено практичне навчання за участю представників підрозділів Національної поліції для слухачів Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

Практичне навчання слухачів Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Фото 1

У межах практичних занять представники конвойної служби Управління превентивної діяльності ГУ НП у Київській області та м. Києві розповіли про проблемні аспекти своєї роботи й відпрацювали зі слухачами алгоритми дій під час конвоювання затриманих і взятих під варту осіб.

Практичне навчання слухачів Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Фото 2

Бінарні навчальні заняття з актуальних проблем логістичного, кадрового й інформаційно-аналітичного забезпечення підрозділів поліції проводили також з представниками профільних відділів Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції НПУ.

Практичне навчання слухачів Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Фото 3

Слухачі відвідали структурні підрозділи ГУ НП у м. Києві, дізналися про специфіку роботи Ситуаційного центру, чергової частини, служби реагування на повідомлення про кримінальні правопорушення й інші події «102», а також про порядок роботи ізолятора тимчасового тримання.

Практичне навчання слухачів Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Фото 4 Практичне навчання слухачів Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Фото 5 Практичне навчання слухачів Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Фото 6

Під час практичного курсу навчання слухачі «Академії поліції» ознайомилися з особливостями й актуальними питаннями організації роботи кількох ключових підрозділів Нацполіції України за різними напрямами служби.

Практичне навчання слухачів Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Фото 7

За результатами навчання слухачі успішно склали залік, що підтвердило ефективність таких практичних занять.

Єдність теорії та практики, відчуття підтримки досвідчених колег – запорука успішного навчання майбутніх поліцейських.

КЦППП «Академія поліції»